CDRH74NP-330MC-B datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CDRH74NP-330MC-B
  • Производитель
    Sumida Corporation
  • Описание
    Sumida Corporation CDRH74NP-330MC-B Product Category: Fixed Inductors RoHS: yes Inductance: 33 uH Tolerance: 20 % Maximum DC Current: 0.96 A Maximum DC Resistance: 170 mOhms Dimensions: 7.2 mm W x 7.3 mm L x 4.5 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 4.5 mm Case Length: 7.3 mm Case Width: 7.2 mm Product: SMD Power Inductors Series: CDRH Factory Pack Quantity: 1000 Test Frequency: 1 kHz